Promocja, marketing, reklama Usługi 

Wykorzystaj moc Business View

businessview w Krakowie

Business View to innowacyjna technika prezentowania wnętrza wielu budynków publicznych, na przykład przedsiębiorstw, która odbywa się przy udziale portalu Google. Opiera się na koncepcji tzw. wirtualnej przechadzki oraz wielu zdjęć szerokokątnych. Sprawdźmy więc, do czego służy tego typu prezentacja.

Business View – co to jest?

Dzięki idei Google Business View mamy okazję zobaczyć w jaki sposób prezentuje się dana firma w środku. Z możliwości wirtualnej przechadzki możemy skorzystać zarówno używając zwykłej wyszukiwarki Google – wstukując nazwę firmy (wtedy wizualizacja będzie widoczna z boku wyników przeglądania), jak również przez tzw. mapy Google. Jest to genialna metoda na wypromowanie firmy, będąca dopełnieniem działań reklamowych on-line – klienci najczęściej poszukują danych o punktach usługowych: galeriach, restauracjach, siłowniach i gabinetach kosmetycznych.

Czy warto skorzystać z Business View?

Wykorzystanie szans, jakie zapewnia Business View może przynieść spore zyski nie tylko firmom znajdującym się w rozległych ośrodkach miejskich takich jak Kraków czy Poznań. Zwróćmy uwagę bowiem, że to narzędzie generuje także zwiększony ruch na naszej stronie internetowej, więc warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to wyszukać licencjonowanego fotografika, który przygotuje komplet zdjęć pomieszczeń, zgodnie ze standardami Google.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy