wirtualny spacer w Google Moja Firma, wizytówka firmy w Mapach GooglePromocja, marketing, reklama Usługi 

Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie istotny punkt reklamy marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje świetny sposób, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych ofert, marek lub firm. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, by zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma wszystkich aktualnych danych, dodanie estetycznych zdjęć, adresu www naszej strony internetowej oraz stosownego opisu firmy. Istnieje także inny świetny sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, ponieważ nadal mało firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub nieruchomość. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma wiele atutów i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy