Usługi 

Zabytkowy samochód czy luksusowy Mercedes do ślubu?

Z pewnością nadzwyczaj ważnym zdarzeniem na ścieżce życia każdego człowieka jest ożenek. Wszystko powinno być w tym dniu idealnie dopracowane – nic nie może sprawić zawodu. Dzień ożenku jest zawsze zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Ważny akcent jego oprawy stanowi samochód, którym nowożeńcy pojadą na uroczystość zaślubin – jest ono symbolem najwyższego statusu.

Samochód do ślubu – ważna część weselnej tradycji

Obecnie tradycją jest, by oblubieńcy pokonali drogę na ceremonię autem. Dawniej zapewniał to wóz zaprzężony w dwa przystrojone rumaki. Jednakże wraz z nastaniem techniki wierzchowce ustąpiły miejsca autom. Samochód do ślubu jest szczegółem, który winien być zapamiętany przez zaproszonych uczestników uroczystości. Ale oprócz oczekiwanej, iście królewskiej oprawy, samochód jest też szybkim sposobem dotarcia na ślub. Tym bardziej teraz, kiedy to nie poruszamy się już tylko w ramach ograniczonego obszaru zamieszkania, ale nierzadko pokonujemy przed ślubem wiele kilometrów – przecież obecnie droga z miejsca ceremonii do sali weselnej wiedzie zwykle przez fotograficzne studio.

Jaki model auta do ślubu wybrać? Może Mercedes?

Na wybór wymarzonego samochodu mają wpływ moda, a także indywidualne upodobania. Zazwyczaj większość wstępujących w związek małżeński wybiera samochody z najnowszej oferty obecnych od lat na motoryzacyjnym rynku marek, takich jak Mercedes. W palecie usług przewozowych adresowanych do nowożeńców znajdują się zarówno auta z aktualnej oferty salonów, jak i te retro. Młode pary często wybierają nowoczesne limuzyny w stonowanej, nierzucającej się w oczy czarnym kolorze. Całość musi stanowić doskonałą harmonię, więc wytworne skórzane wnętrza są już standardem. Wypożyczalnie aut do ślubu oferują młodym parom usługę wynajmu pojazdu wraz z szoferem o nienagannych manierach. Osoba, która poprowadzi auto jest również gwarantem powodzenia naszej ceremonii. Zatem mile widziany jest profesjonalny kierowca, który bez opóźnień dowiezie nas pod kościół, przy czym wykaże się dyskrecją i nie skradnie naszego show.

Powiązane wpisy