Usługi 

Zajęcia dla dwulatków – jak wspierać rozwój maluszka

Kształtowanie pasji dziecka trzeba zacząć od najwcześniejszych lat – eksperci podkreślają, że już kilkulatki wykazują predyspozycje np. do nauki języków. Chcesz wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim maluchu? Zapisz dziecko na praktyczne warsztaty – one pomogą mu rozwinąć talent!

Zajęcia dla dwulatków – wykwalifikowana kadra i świetna zabawa

Zajęcia dla dzieci to niezwykle popularna forma spędzania wolnego czasu – znakomicie pozwalają rozwinąć kreatywność, uczą współpracy w grupie, uczą i bawią! Obecnie oferta zajęć dodatkowych jest bardzo szeroka, a rodzice mogą przebierać w różnych opcjach. Dzieci mają możliwość wziąć udział w zajęciach rozwijających trzy poziomy zdolności – muzyczne, rytmiczne i plastyczne. Dużo placówek prowadzi klubiki, w których dzieci mogą nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale także nawiązać kontakty z innymi maluchami. W tego typu klubikach odbywają się koncerty, można także zorganizować przyjęcie urodzinowe. Doświadczona kadra pedagogów gwarantuje maluchom maksymalne bezpieczeństwo oraz warsztaty prowadzone z pasją.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – rytmiczanki i śpiewanki

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim dziecku? Dodatkowe zajęcia dla maluchów obejmują zarówno zabawy ruchowe z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych, ukulele lub fletu, jak i naukę repertuaru piosenek. Wierszyki oraz wyliczanki świetne oddziałują na rozwój intelektualny malucha oraz integrację sensoryczną. Bardzo popularne stają się zajęcia dla najmłodszych, które przygotowują do pierwszych dni w przedszkolu – dzięki temu mogą rozwijać więzi społeczne.

Powiązane wpisy