Witryny internetowe 

Garnitur czy smoking? Co warto wiedzieć o męskiej modzie ślubnej

Ceremonia ślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego nowożeńcy zwracają ogromną wagę do oprawy uroczystości. Ważną kwestią jest ubiór – nie tylko panna młoda, ale również pan młody musi wyglądać modnie i elegancko. Męska moda weselna ma wiele twarzy.
Mężczyźni nie są obecnie skazani na jeden typ garnituru, a moda męska ślubna ulega podobnym przemianom, co kobieca. Klasyczny strój z pewnością odda podniosłość chwili, lecz często wzbogaca się go folkowymi bądź graficznymi elementami. Należy pamiętać, że garnitur czy frak powinien pasować do charakteru pana młodego, aby nie czuł się on w nim nieswojo.

Męska moda na wesele – współczesne trendy

Marynarka, spodnie garniturowe, koszula, krawat… nawet najprostszy strój pana młodego zawiera mnóstwo elementów. Jednym z nich, który ostatnimi czasy wraca do łask i ślubna moda męska nie mogłaby się obecnie bez niego obyć, jest kamizelka. Wygląd modnej kamizelki nawiązuje do dawnej elegancji, lecz może kontrastować kolorem z tkaniną garnituru. Jeśli chodzi o garnitur, do mody wracają zestawy w kratę, nawiązujące do stylu retro, lecz z tej inspiracji czerpie cała moda męska. Ślub w klimacie rustykalnym lub boho będzie idealną okazją na wystąpienie w kraciastym garniturze. Kolejnym modnym dodatkiem są szelki – brązowe wyglądają bardzo elegancko.

Moda ślubna męska – gdzie szukać inspiracji?

Wybór elementów ubioru ślubnego może wydawać się skomplikowanym zadaniem, lecz z pomocą przychodzą portale internetowe w całości poświęcone organizacji ślubu i wesela, ukazujące najnowsze trendy oraz pełne porad dla przyszłych nowożeńców. Ślubna moda męska zajmuje znaczną część tych serwisów.

Powiązane wpisy