Witryny internetowe 

Napisz list do Mikołaja – wygraj prezent dla dziecka

Już za kilka tygodniu święta. Dla wychowujących dzieci to trudny okres – musimy wszak wybrać prezenty dla dzieci oraz kupić je na tyle wcześnie, by uniknąć gorączkowych poszukiwań tuż przed Wigilią. Źródłem problemów może okazać się sam wybór właściwych upominków – w sklepach czeka na nas tak wiele zabawek, że ciężko wybrać konkretną ofertę. Czy kupić jakąś ze zwykłych zabawek? Czy może zdecydować się na nowoczesne, edukacyjne zabawki? Jak najlepiej wybadać, który upominek zadowoli malucha?

Wybieramy prezent dla dziecka

Wybór prezentu musi być odpowiedni do wieku dziecka. Dla najmniejszych dzieci nie należy kupować produktów o skomplikowanej budowie, z kolei te najmniej złożone prawdopodobnie nie spodobają się większym latoroślom. Dobrze skupić się na interaktywnych zabawkach – będą dużo bardziej interesujące od zwykłych książek, szczególnie dla młodszych dzieci. Kupując prezent dla dziecka powinniśmy przede wszystkim pamiętać o jego upodobaniach – ma wszak ucieszyć malucha.

Wyślij list do Mikołaja i zdobądź prezent dla dziecka

Sposobem na to, by bez zdradzania intencji domyślić się, którego prezentu dziecko oczekuje, może okazać się napisanie listu do świętego Mikołaja. Pomimo biegu czasu, ta tradycja wciąż żyje, zaś kolejne generacje z radością piszą listy, w których proszą o wymarzone prezenty. Podobny list możemy napisać razem z dzieckiem pod adresem www.listydomikolaja.pl. Warto zdecydować się na takie wyjście dlatego, iż biorąc udział w konkursie dajemy sobie szansę, by zdobyć cenne upominki – prezenty od firmy Mattel.

Powiązane wpisy