Wyposażenie wnętrz 

Akcesoria łazienkowe i baterie Kohlman – jakość na lata

Kohlman to firma, która pomimo niedługiej działalności na rynku sanitarnym, już zdołała przekonać wielu klientów. Nie jest tak bez powodu, bo produkty tej marki słyną z doskonałej jakości oraz niebanalnych projektów. Produkuje ona głównie baterie, lecz w katalogu tej firmy czekają na nas też deszczownice czy najróżniejsze dodatki. Czemu zatem powinniśmy wybrać wyroby Kohlman? Baterie charakteryzują się różnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, które wpływają na komfort korzystania z nich i żywotność.

Kohlman – baterie piękne i solidne

Baterie marki Kohlman produkowane są z najwyższej klasy surowców, a zanim będą dostępne się na półkach przechodzą wiele różnych testów. Konstruktorzy firmy nie lubią złych rozwiązań, przez co kupujący dostają tylko produkty, które posłużą przez dziesięciolecia intensywnej eksploatacji. Wykonane są z galwanizowanego mosiądzu, dzięki czemu doskonale wyglądają i wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki. Dla inżynierów Kohlman ważna jest również funkcjonalność ich produktów – używanie ich jest bowiem naprawdę łatwe.

Kohlman – baterie do eleganckiej ubikacji

Załoga firmy twierdzi, że doskonały design nigdy się nie dezaktualizuje. Z tego powodu wszystkie produkty Kohlman doskonale się prezentują i trafiają w gusta najróżniejszych użytkowników. Możemy dopasować je do wystroju tak nowoczesnych łazienek, jak i pomieszczeń urządzonych bardziej klasycznie.

Powiązane wpisy