Wyposażenie wnętrz 

Garść informacji o produktach Bathco

Bathco jest uznawane za jednego z najbardziej doświadczonych wytwórców ceramiki łazienkowej. Marka została założona trzy dziesięciolecia temu w Hiszpanii, obecnie obecnie jej produkty można kupić w najróżniejszych krajach całego świata. Zainteresowanie, którym cieszą się jej wyroby, nie może jednak dziwić – Bathco łączy wytrzymałość oraz ciekawe wzornictwo. Może zadowolić wszystkich klientów, a jej produkty staną się z pewnością ozdobą naszej toalety. Czym cechują się wyroby Bathco? Co poza tym czeka na nas w ofercie firmy?

Doskonałe projekty umywalek Bathco

To wzornictwo okazuje się wizytówką Bathco. Marka troszczy się o to, by usatysfakcjonować najróżniejszych kupujących – zarówno miłośników tradycyjnego wzornictwa, jak tych, którzy wolą bardziej innowacyjne rozwiązania. W ofercie Bathco dostępne są wanny i bidety dopasowane do nowoczesnych łazienek oraz wyroby adresowane do klientów, którzy świetnie czują się w pomieszczeniach zaaranżowanych z uznaniem dla designerskich sprawdzonych pomysłów.

Umywalki Bathco – wytrzymałość oraz jakość

Innym plusem wyrobów Bathco jest spora wytrzymałość na działanie wody oraz pęknięcia. Projektanci marki troszczą się o to, żeby ich umywalki i brodziki radziły sobie nawet w ekstremalnych warunkach. Należy też napisać, że Bathco oferuje nam serię wyrobów ekologicznych, a te wykonywane są jedynie z materiałów absolutnie bezpiecznych dla przyrody. W ofercie Bathco dostępne są, poza ceramiką, także rozmaite dodatki do stylowo zaaranżowanej toalety.

Powiązane wpisy