Wyposażenie wnętrz 

Hatria – nowoczesne umywalki i wanny

Hatria to firma słynąca z wyrobu wysokiej klasy ceramiki do łazienek. Solidność to nie ostatnia dobra strona umywalek Hatria, gdyż wszystkie cechują się również doskonałym wzornictwem. Nie powinno to rzecz jasna zaskakiwać, bo umywalki Hatria projektowane są w Italii, uznawanej za światową mekkę designu. Dlaczego warto postawić na wyroby tej marki? Ile wydamy na umywalki Hatria i co oprócz tego czeka na nas w jej katalogu?

Rozmaite wyroby Hatria

Najważniejszy punkt oferty Hatria to niewątpliwie umywalki. Firma proponuje swoim klientom blisko sto różnych modeli, wśród których produkty dostosowane do swoich oczekiwań z pewnością wyszukają entuzjaści interesującego wzornictwa. Poza tym w katalogu marki dostępny jest też szeroki asortyment misek WC, które tak jak umywalki będą doskonale prezentowały się w nowoczesnych pomieszczeniach. Ofertę Hatria uzupełniają bidety oraz akcesoria prysznicowe.

Hatria – czemu warto?

Jak już napisaliśmy, głównym atutem produktów Hatria okazuje się nietypowe wzornictwo – w jej katalogu nie znajdziemy nudnych wzorów, a wszystkie umywalki włoskiej firmy na pewno zaciekawią miłośników oryginalnych rozwiązań. Charakteryzujące się wysoką klasą umywalki Hatria, które uatrakcyjnią każdą toaletę i posłużą dekady, można nabyć zazwyczaj w niewysokich cenach.

Powiązane wpisy