Wyposażenie wnętrz 

Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Na archidom.com.pl/ odnajdziesz korzystną ofertę kuchni na wymiar.

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje defekty i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można swobodnie zamontować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, jakie chcą ekspresowo oraz bez trudności umeblować swoją kuchnię. Są jakkolwiek w większości wypadków mniej elastyczne niż kuchnie na wymiar i są w stanie mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niepospolite wnętrze oraz konkretne oczekiwania użytkowników w dużej mierze ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być odpowiednim rozwiązaniem, bo pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest także właściwym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia i idealnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, zgrabnych i współczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasze dane kontaktowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy