Wyposażenie wnętrz 

Miski wiszące Catalano do każdej łazienki

Urządzenie ubikacji może być przyczyną poważnych trudności. Z uwagi na charakter tego pomieszczenia, musimy zatroszczyć się o to, żeby znajdujące się tam sprzęty były odporne na działanie wody oraz uszkodzenia mechaniczne. Poza tym istotny jest także wygląd używanych w ubikacji umywalek oraz kranów – przecież to one wpływają na jej wygląd. To z tego powodu dużym uznaniem szczycą się produkty Catalano – miska wisząca, umywalki czy wiele innych.

Dlaczego warto postawić na Catalano? Miska wisząca sprawdzi się w eleganckich pomieszczeniach

Catalano to marka znana ze swoich oryginalnych projektów. Nie powinno to zaskakiwać, bo fabryka marki działa we Włoszech, które są uważane za stolicę światowego wzornictwa. Za każdym razem wyroby Catalano – miska wisząca, wanna tudzież brodzik – charakteryzują się wyjątkowym wyglądem, który powoduje, że doskonale sprawdzą się w eleganckich ubikacjach. Catalano pamięta także o zwolennikach sprawdzonych pomysłów, oferując im wyroby będące hołdem dla starej tradycji urządzania wnętrz.

Catalano – miska wisząca, która przetrwa dekady

Produkty Catalano cechują się również ogromną wytrzymałością – marka dokładnie wybiera materiały, z jakich wykonuje miski wiszące oraz umywalki. Jej projektanci doskonale zdają sobie też sprawę, jak istotna w łazience okazuje się czystość – z tego powodu wyroby tej marki cechują się łagodnymi kształtami, a te znacznie upraszczają ich konserwację i minimalizują ryzyko rozwoju groźnych dla zdrowia mikroorganizmów.

Powiązane wpisy