Wyposażenie wnętrz 

Serwisowanie okien

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie serwis okien Warszawa. Zajrzyj w to miejsce

Uszkodzone okna najprościej będzie po prostu wyjąć i zamontować nowe, jednak często nie jest to opłacalne. Zwykle korzystniejszym rozwiązaniem jest naprawa okien – zwłaszcza, że takie usługi są obecnie naprawdę łatwo dostępne. Jeśli mamy choć podstawowe zdolności manualne, z odnowieniem okien – zwłaszcza zrobionych z drewna – bez trudu poradzimy sobie sami.

Kiedy zlecić naprawę okien?

Najczęstszą przyczyną awarii okien są zepsute zawiasy. Upewnij się, czy nie wysunęły się z nich bolce oraz czy nie stawiają oporu przy zamykaniu. Ten ostatnia oznaka może świadczyć o rdzewieniu bolca, czego skutkiem może być wypadnięcie okna z zawiasu – a a do takich zdarzeń wolelibyśmy nie dopuścić. Problemy mogą wiązać się też ze zużyciem klamki – powinieneś sprawdzić, czy nie występuje niepotrzebny luz, bowiem gdy zepsuje się, zamknięcie okna będzie niemożliwe.

Samodzielny serwis okien? To możliwe!

Kiedy drewniane skrzydła czasy nowości mają już za sobą, możesz bez trudu je odnowić. Samodzielna naprawa okien nie będzie trudna – pod warunkiem, że mówimy wyłącznie o ich walorach estetycznych. W sytuacji, kiedy usterka dotyczy mechanizmu zamykającego, jedynym wyjściem będzie zostawienie tego fachowcom.

Jak dużo wydasz na naprawdę okien PCV?

Na to, ile ubędzie z naszego portfela największy wpływ ma to,o jaką usterkę chodzi. Zwykła regulacja pozycji skrzydeł nie powinna wynieść nas więcej, niż 40 PLN, ale naprawa klamki lub zawiasu będzie kosztem około dwustu zł. Nie zapominajmy, że skrzydła plastikowe potrzebują regularnej ochrony – naprawa okien PCV to też więc ich oliwienie i uszczelnianie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy