Wyposażenie wnętrz 

Szukasz designerskich mebli? Sprawdź ofertę marki Noti

Ciekawi Cię oferta producenta mebli Poznań? Skieruj się w to miejsce, żeby zdobyć więcej informacji.

Urządzając wnętrze, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, żeby zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Zarazem pragniemy, by pomieszczenia pokazywały naszą indywidualność, a to niekiedy jest niemożliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble produkowane w dużych ilościach przez popularnych producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest o wiele większy niż myślimy. Polacy też mogą się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni biurowych, jak i prywatnych

Noti to producent mebli, działający na krajowym rynku już od przeszło 15 lat i od powstania koncentruje się na tym, żeby opracowane przez niego sprzęty były proste, komfortowe, a jednocześnie stylowe i, co najistotniejsze, by charakteryzowała je wytrzymałość. Marka kooperuje z uznanymi polskimi projektantami, kreującymi swoje wzory z entuzjazmem, starając się, aby maksymalnie spełniały one potrzeby użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli marki Noti jest to, iż idealnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Wyjątkowe meble Noti wykonywane są manualnie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o środowisko naturalne, między innymi poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – aranżując pomieszczenie użyj konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące interesującą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być siedziska z kolekcji Stone czy Comfee bądź sofy z kolekcji Bouli. Na stronie producenta dostępny jest konfigurator, w którym można przejrzeć wszelkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i dopasować te odpowiadające koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskie meble tej marki można zobaczyć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Ponadto meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Bydgoszczy, w Gdańsku i w Krakowie.

Pochodzenie fotografii: noti.pl

Nasze dane kontaktowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy