Wyposażenie wnętrz 

Tradycyjna stylistyka wciąż na topie dzięki Kerasan Retro

Choć w architekturze wnętrz nadal zauważyć można nowe mody, nie ubywa miłośników wnętrz urządzonych tradycyjnie. Ci, którzy preferują charakterystyczne dla starej szkoły pomysły oraz klasyczną stylistykę nie powinni mieć problemów z wyszukaniem produktów dostosowanych do swoich potrzeb. To właśnie dla nich swoją marka Kerasan przygotowała serię Retro, w której znajdziemy kabiny, brodziki i akcesoria do sanitariatów. Co przygotowali eksperci firmy? Dlaczego powinniśmy zdecydować się na wanny i kabiny z serii Kerasan Retro?

Kerasan Retro – klasyczne projekty

Specjaliści pracujący przy serii Kerasan Retro mieli opracować akcesoria przywodzące na myśl projekty z Belle Epoque. Ze względu na tradycyjne wzornictwo, Kerasan Retro jest szczególnie lubiane przez właścicieli pensjonatów, ale znajduje wielu entuzjastów również wśród zwykłych klientów. To idealne wyjście dla wszystkich, którzy nie lubią minimalizmu nowoczesnego wzornictwa, stawiając na eleganckie dekoracje i klasyczne barwy. Nie znaczy to jednak, że sprawdzą się jedynie w tradycyjnych wnętrzach – świetnie komponują się również z nowoczesnymi dodatkami.

Czemu warto wybrać Kerasan Retro?

Kerasan Retro to jednak nie tylko doskonałe wzornictwo. Marka bowiem pamięta o tym, iż wyposażenie łazienek powinno być solidne oraz wygodne, zatem wszystkie akcesoria wykazują te parametry. Są również objęte gwarancją – Kerasan zastąpi albo serwisuje wadliwe umywalki. Produkty z linii Kerasan Retro to świetne pomysły dla klientów ceniących sobie wysoką jakość oraz stylowy wygląd.

Powiązane wpisy