Wyposażenie wnętrz 

Wyjątkowe umywalki – Catalano

Catalano to firma funkcjonująca w segmencie łazienek od wielu lat. Swoje propozycje adresuje jednak nie tylko do zwolenników wnętrzarskich sprawdzonych rozwiązań – wciąż stara się tworzyć umywalki, które są zgodne z nowoczesnymi modami. Niezwykły, charakterystyczny dla Italii design Catalano komponuje z dużą wytrzymałością swoich produktów – umywalki opisywanej marki bez problemów wytrzymają aż kilkadziesiąt lat w ciężkich warunkach. Co zatem czeka na nas w jej katalogu? Czemu warto postawić na artykuły Catalano?

Czemu warto postawić na Catalano? Umywalka urzeka dobrym wzornictwem

To design jest wizytówką Catalano – umywalka tej firmy będzie zawsze odróżniała się wśród konkurencji. Ciekawe linie zarówno doskonale się prezentują, ale też odgrywają ważną funkcję, jeśli chodzi o higienę – umywalki Catalano są w taki sposób tworzone, żeby ich czyszczenie było jak najprostsze. W ofercie Catalano czekają zarówno tradycyjne propozycje, jak i serię Impronta, która niewątpliwie spodoba się miłośnikom współczesnego designu.

Wybierz Catalano – umywalka jest naprawdę solidna

Solidność to kolejna cecha Catalano – umywalka bez problemów posłuży kilkadziesiąt lat, bo wytwarzana jest wyłącznie ze sprawdzonych surowców. Nie straszne są jej woda czy pęknięcia, a nawierzchnia nigdy nie traci połysku. Dzieje się tak ze względu na to, że umywalki Catalano wypalane są w piecach rozgrzanych do ponad tysiąca stopni Celsjusza. To korzystnie rzutuje na prostotę zachowania ich w czystości i bardzo zwiększa wygodę korzystania z ubikacji.

Powiązane wpisy