Wyposażenie wnętrz 

Wyjątkowe umywalki – Kerasan

Historia firmy Kerasan zaczęła się we Włoszech na początku lat 60. Aktualnie jest cenionym wytwórcą ceramiki sanitarnej, zaś jego umywalki i brodziki dostępne są na całym świecie. Nie dzieje się tak oczywiście bez przyczyny – Kerasan dla większości klientów jest dziś synonimem wysokiej klasy oraz ciekawego designu, typowego przecież dla Italii. Co znajdziemy w ofercie Kerasan? Dlaczego warto kupić wyroby tej marki?

Kerasan – umywalki i wiele więcej

Jakie produkty oferuje swoim klientom Kerasan? Umywalki to z pewnością główna pozycja z oferty marki, choć Kerasan proponuje nam również inne artykuły. Nierzadko kupowane są również muszle klozetowe oraz brodziki. Kerasan produkuje również akcesoria, czyli podesty do umywalki i stoliki sanitarne. Poza tym w jej katalogu znajdziemy lampki, przyłącza oraz pozostałe artykuły.

Wybierz Kerasan – umywalki na wiele lat

Różnorodność to nie jedyna cecha, z której znany jest Kerasan. Umywalki oraz pozostałe produkty tej marki są bowiem bardzo solidne – producent stosuje wszak tylko najlepsze materiały oraz nowoczesne technologie. Jeśli chodzi o produkty Kerasan niezwykle istotne okazują się też projekty – to doskonałe wyjście dla osób ceniących sobie dobre wzornictwo. W katalogu firmy znajdziemy tak klasyczne projekty, jak i umywalki, które doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach – Kerasan opracował blisko 20 kolekcji.

Powiązane wpisy