Witryny internetowe Zagadnienia IT 

Nie spamuj – o nienaturalnych linkach przychodzących

Najistotniejszym motywem, przez który na naszą stronę internetową może zostać założony filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest szansa na uchronienie się od tych negatywnych kar?

Zaprzestań używania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie zbyt dużej ilości odnośników kierujących internautów na naszą witrynę w sieci. Przekraczają one reguły uczciwego SEO opracowane przez koncern Google, ponieważ manipulują pozycją adresu w przeglądarce. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące występują w postaci tekstów promujących najeżonych wieloma frazami. Szerzy się również proces kupowania linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nierzetelne metody zostaną ujawnione, a to wiąże się ze znacznym zmniejszeniem jej lokalizacji w wyszukiwarce, czsem aż o 30 podstron.

W jaki sposób wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Pamiętajmy, że kiedy na adres www będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy starać się o przywrócenie normalnej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest jednak bardzo pracochłonny i nie zapewnia całkowitego powodzenia. Jeśli pragniemy podnieść szansę na sprawne usunięcie filtrów – wyślijmy zapytanie do doświadczonej firmy SEO. Fachowcy błyskawicznie zidentyfikują rzeczywistą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google warto zlecać tylko doświadczonym agencjom.

Powiązane wpisy