Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Wycieraczki Bosch Aerotwin

O wycieraczkach Bosch fachowcy mówią, że są to jedne z najbardziej wartościowych produktów dostępnych w sklepach. Opinie na ich temat nie powinny nikogo dziwić – Bosch stale opracowuje innowacyjne technologie, sprawiające, że wygoda użytkowania aut znacząco się podnosi. Na szczególne zainteresowanie zasługują niewątpliwie wycieraczki Bosch Aerotwin.

Innowacyjne wycieraczki Bosch Aerotwin

Należy wiedzieć, że to Bosch jako pierwszy wprowadził wycieraczki bez przegubów. Zrezygnowano z tych niezbyt wydajnych części i zastąpiono je plastycznym korpusem ciasno przylegającym do szyby. Technologia ta tak spodobała się producentom samochodów i ich klientom, że po kilku latach do swoich pojazdów dostosowały je także inne firmy.

Gdzie są używane wycieraczki Bosch Aerotwin?

Przykłady ich użycia można by mnożyć bardzo długo – po wycieraczki Bosch Aerotwin bez obaw sięgają takie firmy, jak Fiat, Audi i Volkswagen. U dilerów bezprzegubowe wycieraczki samochodowe dostępne są także jako osobne części, a ich użycie możliwe jest nawet w autach, które z produkcyjnych taśm zjechały dekady temu.

Uniwersalne wycieraczki Bosch Aerotwin

Producent troszczy się o to, by jego wycieraczki mogły być używane przez posiadaczy wielu aut, dlatego z łatwością dopasujemy je do naszego wozu. Korpus odpowiednio dobranej wycieraczki Bosch Aerotwin doskonale przylega do szyby samochodu, a ich wydajność rośnie nawet o dwieście procent.

Czemu warto wybrać wycieraczki Bosch Aerotwin?

Wycieraczki do aut Bosch wyprodukowano z innowacyjnych tworzyw, co gwarantuje bez problemu wytrzymają kilka lat, a ich wymiana dzięki technologii Quick Clip zajmuje jedynie moment.

Powiązane wpisy