Zakupy 

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz gąsior do wina

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy