Kosztowności Zakupy 

Biżuteria z koralem

biżuteria z koralem

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Ponadto, kamień korala wycisza osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym dopełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej występuje w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zaleca się zakładanie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy