Usługi budowlane Zakupy 

Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Dowiedz się więcej o blachach na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czy warto ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – trwałość oraz estetyka

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, toteż zdobywają coraz większe grono sympatyków. Odporna na uszkodzenia i bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i współczesnych budynkach. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek są przywożone na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe wspaniale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego), a jednocześnie jest mocne i niepodatne na korozję.

Blachy na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem wykorzystanej technologii oraz solidności. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy powleczonej specjalną powłoką zapewniającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV czy woda. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają także zminimalizować wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost od producenta.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane wpisy