Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy 

Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Skieruj się tutaj, aby zamówić boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą ilość bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i pasy transportowe

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają bardzo dużą pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku auta.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy