Zakupy 

Buty ślubne

Ślub to bez wątpliwości dla wielu z nas jedno z najważniejszych wydarzeń. Warto więc zadbać o to, by ów dzień okazał się naprawdę niepowtarzalny. Największą uwagę do jego przygotowania przykładają niewątpliwie panie, dla których szczególne znaczenie ma zwykle ślubna kreacja. O ile znalezienie sukni ślubnej to prywatna sprawa, to powinniśmy poświęcić parę chwil na poznanie reguł doboru obuwia – to przecież od niego zależy wygoda panny młodej.

Ważny jest rozmiar butów do ślubu

Pamiętaj, że w butach spędzisz całą dobę – powinnaś zatem zatroszczyć się o to, aby były wygodne i nie powodowały niepotrzebnego dyskomfortu. Przed wyborem danej pary przymierz ją i przekonaj się, czy nie jest za mała.

Wygodne buty do ślubu

Buty ślubne należy sprawić sobie odpowiednio wcześnie i postarać się je rozchodzić. Rzecz jasna, należy pamiętać, że buty powinny prezentować się świetnie – dobrym rozwiązaniem będzie więc chodzenie w nich po mieszkaniu.

Buty do ślubu, a szpilki

Ślubne buty na szpilkach prezentują się co prawda doskonale, ale nie zawsze okazują się tak wygodne, jak wymaga tego okazja. Jeśli więc nie czujesz się dobrze na szpilkach, sięgnij raczej po buty ślubne na płaskiej podeszwie.

Coś dla entuzjastów niebanalnych butów do ślubu

Najczęściej buty ślubne są eleganckie, jednak panny młode coraz częściej odcinają się od tej zasady, kupując buty innego rodzaju. Dodatkiem do ślubnych kreacji bywają więc na przykład tenisówki czy też glany.

Powiązane wpisy