Zakupy 

Casual look bez tajemnic – jeansy z dziurami

Różne trendy nierzadko wracają, a przykładem są jeansy z dziurami. Naprawdę lubiane w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych, potem bywały utożsamiane przede wszystkim z subkulturami muzycznymi. Ostatnimi laty zauważyć można powrót opisywanych części garderoby, a te często ubierają tak kobiety, jak i panowie. Jeansy z dziurami można nabyć w najróżniejszych fasonach – tak przylegających, które są najczęściej wybierane przez kobiety, jak i nieco luźniejszych, kierowanych w szczególności do mężczyzn. Poza tym produkowane są także jeansy z dziurami o nietypowych fasonach takich jak dzwony. Czemu jednak tak często je ubieramy? Na które okazje dobrze je ubrać? Gdzie nabyć jeansy z dziurami?

Z jakimi ubraniami jeansy z dziurami komponują się najlepiej?

Jeansy z dziurami cechuje specyficzny wygląd – nie okażą się zatem dobrym wyborem na biznesowe rozmowy czy ważne uroczystości. Doskonale zdadzą egzamin oczywiście na spotkania ze znajomymi oraz do noszenia na co dzień. Tym bardziej, iż mnogość fasonów umożliwia dostosowanie spodni do warunków atmosferycznych. Wbrew temu, co myśli wielu czytelników, jeansy z dziurami mogą być zakładane tak latem, jak i jesienią, gdyż w sklepach znajdziemy również ciepłe fasony, a te posiadają tylko ozdobne naszywki albo szarpane szorty, które doskonale zdadzą egzamin także podczas skwarów.

Handel jeansami z dziurami

Mimo że jeansy z dziurami znajdziemy w rozmaitych punktach – od butików, po markety – znalezienie najlepszego kroju dla części osób może być powodem dużych problemów. By ich uniknąć dobrze postawić na sklepy internetowe. Często znajdziemy tam więcej fasonów niż w stacjonarnych butikach, a więc odpowiednie jeansy z dziurami znajdą tam nawet najbardziej wymagający kupujący. Ważne będzie też to, że sklepy online oferują czasem jeansy z dziurami zdecydowanie tańsze od tradycyjnych, a przesyłka nie zajmuje dłużej niż kilka dni.

Powiązane wpisy