naszyjniki celebrytki, celebrytkiZakupy 

Celebrytki – ozdoba i symbolika

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra pozłacanego, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazda, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem niepokorności oraz nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy