Kosztowności Zakupy 

Czemu warto kupić kolczyki z bursztynem?

Zobacz, gdzie nabyć kolczyki z bursztynem

Bursztyn jest stawiany wśród najstarszych używanych przez złotników materiałów. Mimo upływu lat, nadal jest często wybierany przez ludzi szukających ponadczasowej biżuterii. Dobrze też wspomnieć o kosztach jego zakupu – chociaż kiedyś był naprawdę cenny, dziś na pierścionki i kolczyki z bursztynem jest w stanie pozwolić sobie każdy klient. Z uwagi na powszechność takiej biżuterii warto napisać krótko o tym, jak troszczyć się o ten kamień, by posłużył jak najdłużej oraz o tym, w jakim sklepach należy nabyć kolczyki z bursztynem.

Jak dbać o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to stosunkowo miękki kamień, więc łatwo go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem należy myć miękką szmatką – na przykład irchą. Nigdy nie używajmy też detergentów – mogą one uszkodzić ten kamień. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się normalna woda, w razie dużych plam z niewielką ilością mydła. Ważne jest także to, gdzie trzymamy pierścionki i kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pudełek, zastępując je pojemnikami wyłożonymi od środka delikatną tkaniną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie nabyć?

Do niedawna jedynym wyjściem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem okazywała się wizyta u złotnika. Obecnie możemy zrobić to o wiele łatwiej niż wtedy – zwyczajnie wchodząc do internetu. Na e-zakupy warto zdecydować się również z drugiego względu – są wszak znacznie bardziej intuicyjne. W sieci możemy też poznać katalogi wielu sprzedawców i wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie szczególnie przypadną nam do gustu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy