Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy 

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Jeśli szukasz części do Renault Kraków, powinieneś odwiedzić ten adres

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy