Zakupy 

Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Chcesz nabyć derki dla koni? Wejdź na http://bit.ly/2NbYzLj

Derka specjalne okrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można aktualnie kupić w sklepach online jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy