Zakupy 

Dlaczego misie dla niemowląt to świetny pomysł na prezent?

Misie to uniwersalne zabawki, które nigdy nie wychodzą z mody. Nie wiesz, jaki prezent zafundować niemowlęciu? Postaw zabawki przyjazne dla niemowląt. Mięciutki miś przytulak jest idealnym wyborem, ale warto zwrócić uwagę, czy przygotowano go zgodnie z europejskimi standardami.

Misie dla niemowląt – ręcznie szyte maskotki

Decydując się na zakup pluszaka dla maluszka musimy mieć gwarancję, że ten uroczy podarek przetrwa nawet najmocniejsze przytulanie – nasze pociechy często nie rozstają się ze swoimi ulubionymi przytulankami i wszędzie je ze sobą zabierają. Wysokiej jakości miś przeznaczony dla niemowlaków powyżej szóstego miesiąca życia będzie miał certyfikat zgodności z unijnymi dyrektywami, które gwarantuje bezpieczeństwo – to najbardziej istotne kryterium, na które musimy zwrócić uwagę przy wybieraniu pluszaka. Należy też sprawdzić czy tworzywa, z których wykonano pokrycie niedźwiadka nie będą wywoływać podrażnień delikatnej skóry dziecka. Innym ważnym czynnikiem jest design – metoda hand-made wykorzystana przy produkcji pluszaka zapewnia o unikatowości każdej przytulanki.

Miś przytulak – sprawdź, czy zabawkę można uprać

Sprawdź to, czy misia można wyprać w pralce jeśli zjedzie taka potrzeba – zwłaszcza, jeśli zależy Ci, aby stał się on wiernym przyjacielem dzidziusia. Należy też zorientować się, czy po praniu wypełnienie niedźwiadka szybko się wysuszy. Najlepsi producenci przytulanek korzystają z najwyższej jakości miękkich tkanin, które powinny przetrwać zarówno mocne ściskanie, jak i wielokrotne czyszczenie. Innym istotnym detalem perfekcyjne wykonanej zabawki są specjalnie zaprojektowane kulki umieszczone w środku, które powodują, że maskotka stabilnie stoi i dzięki temu rzadko będzie wypadać z dłoni śpiącego dzidziusia.

Powiązane wpisy