Usługi budowlane Zakupy 

Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Dowiedz się, gdzie nabyć drzwi drewniane na wymiar, wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż świetne rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny materiał, który użyty jako detal aranżacji mieszkania sprawia, iż staje się ono bardziej intymne i ciepłe, a prawidłowo konserwowany utrzyma się w nienaruszonej kondycji nawet kilkadziesiąt lat. Obecne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają odkształceniu) oraz dobrą izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wielorakiego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach utrzymanych w stylistyce retro. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, mahoniu czy sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, modele bez progu lub z progiem oraz masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale wyglądają przez lata.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chcesz zamontować w swoim domu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub nieszablonowych rozmiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych życzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, witrażowym czy bezpiecznym, co z pewnością zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy