Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy 

Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Więcej na temat Citroen części zamienne na france-car.com.pl

Citroen to marka ze stuletnią tradycją, od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej auta w Polsce są doceniane ze względu na przystępną cenę, wysoką dostępność i przede wszystkim za dużą liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C-Crosser, C-Elysse, C7, C8, Jumper, Xsara, Xantia, Saxo i Nemo. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów z francuskiej stajni powinni przygotować się na to, że prędzej czy później będą musieli kupić części zamienne.

Części Citroen – co zamawiamy najczęściej?

To, jakie części często odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione przede wszystkim od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności należy na pewno napomknąć o płynach, które ulegają zużyciu w wyniku normalnej eksploatacji samochodu. Są to najczęściej olej silnikowy, płyn chłodniczy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji i płyn hamulcowy. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy zaniedbywać, potrzebują także elementy układu hamulcowego: tarcze oraz klocki.

Jak niedrogo i wygodnie kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszym wyborem są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, często produkowane w chińskich manufakturach, w wielu przypadkach charakteryzują się niską jakością, co niekorzystnie wpływa na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. W związku z tym właściciele aut Citroen w części zamienne winni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w dystrybucji modułów do francuskich samochodów. Jeżeli w sąsiedztwie żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne części można zamówić przez internet.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy