Zakupy 

Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Butelki szklane 500ml w hurcie znajdziesz na superbutelki.pl.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż znaczna część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to również sektor, w którym doskonale radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, smakowity bądź unikalny produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, by wyrób jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w słoje i butelki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, że oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo żurek, dżemy czy smalec kanapkowy, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest więc dla niego jednocześnie formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar na palety z reguły można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików i butelek. Tym sposobem też dostanie opakowania dużo szybciej.

Co znajduje się w ofercie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości butelki szklane (idealne do rozlewania wina, soków czy piwa) i słoje. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wielkości opakowań – po 400, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zamówiony towar osobiście ze składu hurtowni. Wraz z słoikami i butelkami w hurcie można także zamówić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy