Tematyka żywnościowa Zakupy 

Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Sprawdź, gdzie zamówić kapsułki A Modo Mio, wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Marek wytwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, iż historia marki Lavazza miała swój początek w końcu XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył nieduży obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy i tworzono ich oryginalne kompozycje. W mgnieniu oka zdobyły one serca rezydentów miasta. Sto lat później firma Lavazza nadal oczarowuje smakiem swoich kaw, określając standardy także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Ekspresy na kawę w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Wykorzystywane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą zaparzenie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak używać tylko z kompozycji smaków dystrybuowanych przez tę markę. Aktualnie na rynku kupić można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że kosztują one mniej, ale wciąż wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w produkcji kapsułek z kawą do szeregu modnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Intenso Gola lub Cremoso Invidia), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy