Kosztowności Zakupy 

Kolczyki. Dla dzieci kilkuletnich czy starszych?

więcej

Choć część rodziców podejrzliwie zapatruje się na kolczyki dla dzieci, to prawidłowo wykonany zabieg ich założenia nie jest związany z dużym ryzykiem. Dziewczynki uwielbiają biżuterię, a kolczyki będą dla nich na pewno powodem do dumy. Dobrze też napisać o mnogości projektów biżuterii dla dziewczynek – są wśród nich modele imitujące kolczyki dla starszych, ale też te zainspirowane postaciami z ulubionych kreskówek. Warto więc odrzucić strach – jeśli nasza pociecha pragnie zakładać kolczyki – warto pozwolić jej na to i znaleźć odpowiednie dla niej kolczyki dla dzieci.

Kiedy sięgnąć po kolczyki dla dzieci?

Stawiając na zakup kolczyków dla dziewczynek, należy koniecznie pamiętać o tym, że u najmłodszych dzieci przekłucie uszu może wiązać się z dużymi kłopotami. Przekłute uszy ciężko się zabliźniają, zaś ich czyszczenie może być w oczach malucha dość bolesne. Takich problemów nie unikniemy nawet kupując srebrne kolczyki dla dzieci. Dlatego słusznie zrobimy przekłuwając uszy dziecku, które samo tego chce i ma skończone przynajmniej 7 lat.

Na co uważać przy wyborze kolczyków dla dzieci?

Przede wszystkim należy pamiętać, że organizm dziecka gorzej radzi sobie z zakażeniami, które wszak za każdym razem mogą pojawić się przy przekłuwaniu uszu. Dlatego kupując kolczyki dla dzieci warto wybierać kolczyki przeciwseptyczne – między innymi te zrobione ze srebra. Przed kupnem powinniśmy też sprawdzić, jakie kolczyki dla dziewczynek znajdziemy na rynku – najwięcej kolczyków proponują sklepy online.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy