Kosztowności Zakupy 

Kolczyki z koralem

kolczyki z koralem

Dlaczego w szkatule z biżuterią każdej kobiety powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od lat. Mówi się, że eliminują panikę. Koral pobudzi witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada również właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i ciemnoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nie są ani przesadnie ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki rodzaj biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawie z letnią spódnicą doda Ci uroku.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy