Zakupy 

Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Poszukujesz naturalnego mydła w płynie? Skieruj się tutaj

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania przeróżnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dedykowane do mycia ciała, włosów i skóry wrażliwej, mydła w butelkach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemników, które zapewniają wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a jednocześnie skutecznie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można z nich korzystać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest przyznawany kosmetykom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy