Wyposażenie wnętrz Zakupy 

Najlepsze akcesoria do rolet

Płytka montażowa, mechanizm do rolety, napinacz łańcuszka oraz haczyk montażowy to najpopularniejsze i często nabywane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i instynktowny – każdy w swoim domu zamocuje je w stosownym miejscu, bez konieczności użycia gwoździ albo śrub, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny montaż i demontaż to główny atut nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co powinieneś wiedzieć

Chcesz nabyć rolety wewnętrzne? Oto komplet akcesoriów, który dostaniesz od producenta:
– haczyki montażowe,
– napięcie boczne tkaniny,
– napinacz łańcuszka.
W trakcie używania rolet wewnętrznych pewne elementów mogą się zużyć. Oczywiście nowoczesne akcesoria do rolet mają wysoką jakość, ale gdy zadziała na nie zbyt wysokie obciążenie, to mogą pęknąć. Stać się może tak np. z uchwytami mocującymi, jeżeli nazbyt szeroko otworzymy okno. Nie musisz wymieniać od razu wszystkich rolet, wystarczy dokupić parę niewielkich części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej prostej naprawie będą służyć jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień i noc to propozycja dla osób, które chcą kontrolować ilość światła wpadającego do mieszkania, ale nie wymagają stuprocentowego zaciemnienia. Pakiet akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para z roletami okiennymi. Są wśród nich mechanizmysłużących do zwijania lub rozwijania rolet. Cenną pomocą w instalacji, a następnie w eksploatacji, będzie napinacz i łańcuszek. Celem napinacza jest poprawne zwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał ani przycinał.

Powiązane wpisy