Zakupy 

Niezbędnik restauratora – serwetki gastronomiczne

Więcej informacji o serwetkach papierowych

Serwetki papierowe to produkty higieniczne, które powinny być częścią wyposażenia każdej stołówki, herbaciarni czy dowolnego lokalu serwującego żywność. Które typy serwetek są zwykle wykorzystywane? Co powinno się mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Papierowe serwetki – gdzie znajdują zastosowanie

Papierowe serwetki są używane w rozmaitego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, zakładowe i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, kawiarnie, aż po puby. Te produkty higieniczne jednorazowego użycia doskonale zastępują standardowe chusteczki wykonane z tkaniny, a zarazem pozwalają oszczędzić na kosztach ich czyszczenia oraz składowania. W sprzedaży obecne są różnego rodzaju serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe stosowane w stołówkach samoobsługowych oraz wytrzymałe 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas używania, dzięki czemu bardzo dobrze wypełniają swoje zadanie.

Papierowe serwetki – postaw na najwyższą jakość

Chciałbyś wyposażyć swoją kawiarnię w solidne serwetki papierowe? Zwróć uwagę na produkty dozowane po jednej sztuce. Pozwala to na zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów oraz uzyskanie sporych oszczędności. Popularnością cieszą się również dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w wielu kolorach – są one przeznaczone do restauracji, w których niezwykle istotne jest wywołanie dobrego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach marki Tork, które wyróżniają się wyjątkową chłonnością oraz solidnością. Serwetki te można kupić zarówno w wersji pasującej do tradycyjnych dyspenserów na stolik (wertykalnych oraz horyzontalnych), jak i dozowników do zabudowy czy na ladę.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy