Sport i rekreacja Zakupy 

O rodzajach czapraków dla koni i o tym, gdzie je kupić

Chcesz zamówić czaprak? Sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają koniowi wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy