Zakupy 

Odzyskaj opłaty likwidacyjne z polisolokat

Kancelaria specjalizuje się w odzyskiwaniu opłat likwidacyjnych pobieranych wskutek rozwiązania polisolokat. Pomoc prawną świadczy zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Pomaga rewindykować utracone pieniądze oraz rozwiązać podpisaną umowę z ominięciem uiszczania opłat likwidacyjnych.

Polisolokaty

Świadczenie proponowane klientom jako usługa ubezpieczeniowa, choć w istocie ma aspekt inwestycyjny to polisolokata znana również jako polisa inwestycyjna – określa się bardzo niską kwotę ubezpieczenia tylko po to, by kontrakt był zgodnie z prawem polisą ubezpieczeniową, a nie inwestycją. Doradcy finansowi opisują polisolokatę jako bezpieczną inwestycję i z reguły nie informują o wysokim ryzyku, które za sobą niesie. Jak się jednak okazuje, ulokowany na polisolokatach kapitał jest wykorzystywany nieefektywnie. Co więcej, klient nie jest w stanie wycofać uzbieranych środków, ponieważ musi wtedy ponieść koszty tzw. opłat likwidacyjnych, które sięgają nawet 100% zgromadzonej kwoty. Możemy więc wciąż wpłacać regularne raty, mimo że nie przynoszą zysków lub rozwiązać polisolokatę i utracić wszystko.

W jaki sposób uzyskać pomoc?

W odzyskaniu opłat likwidacyjnych zainkasowanych przez ubezpieczającego przy zerwaniu umowy, swoją pomoc oferuje kancelaria. Zapewnia wszechstronne doradztwo i profesjonalne przeprowadzenie procesu prawnego w całości, na każdym etapie. Może podjąć adekwatne kroki i ukierunkowane na osiągnięcie celu działania ze względu na duże doświadczenie. Zarówno w sądzie jak i w przedsądowych negocjacjach reprezentuje swojego klienta. To pomoc prawna najwyższej jakości.

Powiązane wpisy