Usługi budowlane Zakupy 

Przechowywanie i transport odpadów – kontenery stalowe

Jeśli chcesz zamówić kontenery na gruz, koniecznie sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Część odpadów nie powinno być wyrzucanych do koszy na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to głównie tych, które powstają w trakcie różnych remontów i prac budowlanych, jak również odpadów przemysłowych. Należy je odwozić do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z przechowywaniem oraz przewozem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, trzeba zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są przystosowane do przechowywania i transportu gruzu, opakowań, starych mebli i pokrewnych odpadów. Poza tym dostępne są także kontenery uszczelniane, które świetnie sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są również wymagane w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak granulaty, wióry metalowe bądź trociny. Proces ich załadunku ułatwia zamontowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najprostsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla których firm?

Odbiorcami oferty producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze podmioty. Wśród nich można wymienić m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające i parające się opróżnianiem pomieszczeń, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się firmy świadczące usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz gruzu. Użyczają je one klientom, a po zapełnieniu przewożą do punktu legalnego ich magazynowania lub recyklingu.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy