Usługi budowlane Zakupy 

Rodzaje kontenerów budowlanych

Kontenery producent. Więcej informacji na ekombud.pl

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach często używane są również kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy