Wyposażenie wnętrz Zakupy 

Rolety okienne na wymiar

Rolety okienne, ścienne oraz sufitowe wspominane są co sezon pośród trendów na nowocześnie i modnie urządzone pomieszczenia. Zaletą rolety okiennej jest jej uniwersalny charakter i zastosowanie oraz mnogość wzorów i kolorów. Na ile to rozwiązanie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu?

Kolorowe rolety okienne – dopasuj je do stylu mieszkania?

Dobry producent ma w swojej ofercie kilka, a czasem więcej wariantów kolorystycznych rozmaitych typów rolet okiennych. Rolety dzień noc, zebra i mini można zakupić w szerokiej palecie barw.
Dopasuj kolor podobny do Twojego wnętrza lub zdecyduj się na barwę w kontraście do mebli, ścian i dodatków. Bezpieczna kolorystyka, która zawsze się sprawdzi, to biel, szarość, beże i czerń. Szczególnie szarość jest efektowna i elegancka, a jednocześnie wspaniale rozświetla i powiększa optycznie wnętrza.

Rolety okienne – warto znać ich typowe wymiary

Wymiary standardowych rolet okiennych określane są pomiarem według stosunku szerokość do wysokości. Przedsiębiorstwa produkujące rolety proponują rozmiary od 35 do 140 centymetrów szerokości i od 116 do 230 centymetrów wysokości. Tego typu rolety dopasowane są do okien o standardowych rozmiarach.

Rolety okienne wytwarzane na wymiar

Dla osób, którym marzą się rolety, ale mają okna w nietradycyjnym rozmiarze, świetnym wyborem są rolety okienne robione na wymiar. Jeśli więc sprzedawane w sklepach rolety nie pasują wymiarami do Twoich okien, to alternatywnym rozwiązaniem jest roleta sufitowa, ścienna lub usługa nieodpłatnego zwężania rolet.

Powiązane wpisy