Wyposażenie wnętrz Zakupy 

Rolety wewnętrzne zaciemniające – pomysł na upał i nadmiar światła

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Czy zawsze warto postawić na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tych produktów jest wiele, a kontrola wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną ciekawą właściwością. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Plusy rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Totalna kontrola nad ilością promieni słonecznych docierających do wnętrza to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem zbieżnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ i śrub. Każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, że te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc dostępne są też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje również możliwość spersonalizowania produktu na żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowych rozmiarów.

Powiązane wpisy