Zakupy 

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słój z kranem znajdziesz na http://tinyurl.com/ydxnxtyp

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, kompotów, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy