Zakupy 

Stylowe ochładzanie drinków– whisky stones

Naturalne kostki do whisky stają się coraz bardziej popularne – kupujemy je na prezent np. na wieczór kawalerski. To niezbędny podarunek dla każdego smakosza napojów wyskokowych, który chce uniknąć rozwodnienia alkoholu przez kostki lodu. Jakie walory mają tzw. whisky stones?

Kamienie do whisky – nieodzowny atrybut każdego smakosza Ballantine’s i Jim Beam

Większość z nas wie, że whisky najlepiej smakuje serwowane na zimno. Wygląda jednak na to, że wkładane do szklanek tradycyjne kostki lodu mają więcej minusów niż zalet – szybko przyczyniają się do rozcieńczenia whisky, a w zamrażarce pochłaniają aromaty z zamrażarki. Na szczęście wymyślono genialne rozwiązanie – whisky stones. Wyprodukowane są one z naturalnego minerału i występują w różnych kolorach. Najczęściej sprzedawane są szare kostki, których specjalnie zaprojektowane zaokrąglone brzegi nie uszkodzą szkła. Na czym polega działanie użytecznych kamieni do whisky? Wystarczy położyć je na jakiś czas do zamrażarki, a następnie wrzucić do szklanki z whisky. Ich największym atutem jest to, że nie roztapiają się w szklance, dzięki czemu możesz napawać się pełnym aromatem alkoholu. Nie przechodzą również zapachami jedzenia. Możesz je swobodnie trzymać w zamrażarce, a Twoje drinki będą miały idealny smak. Koniec ze zwykłymi kostkami lodu! Whisky stones to coś wyjątkowego dla każdego amatora whisky.

Kamienie do whisky – estetyczny prezent

Użyteczne whisky stones to doskonały podarunek dla męża lub na specjalną okazję. Prezentują się niesamowicie estetycznie w szklance, dzięki czemu zrobisz wrażenie na znajomych. Whisky stones są wielokrotnego użytku, należy tylko je spłukać pod ciepłą wodą. Chłodzą napój na długo i nie psują smaku drinków. Po co męczyć się z tradycyjnymi kostkami – po prostu wybierz użyteczne whisky stones, a Twoje napoje będą smakowały wyśmienicie.

Powiązane wpisy