Usługi budowlane Zakupy 

Uniwersalne kątowniki aluminiowe

Jeśli chcesz kupić kątowniki aluminiowe, zobacz tu

Specjalistyczne komponenty wykonane z aluminium zapewniają wytrzymałość konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo duże zastosowanie. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich sektorach są używane?

Kątowniki aluminiowe – wytrzymała konstrukcja

Kątowniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne w kształcie litery L. Cechują się dużą długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są w stanie wytrzymać nawet bardzo trudne warunki i nie rdzewieją. W grupie kształtowników znajdziemy także inne typy komponentów – m.in. ceowniki i dwuteowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale również bez wychodzenia z domu. W sklepach online sprzedawane są produkty o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 60 mm x 60 mm, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do rozmaitych potrzeb klientów. Elementy oferowane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – odporne i funkcjonalne

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki, m.in. w branży budowlanej, produkcyjnej czy reklamowej. Wykorzystuje się je do budowy siatek laboratoryjnych, barier ochronnych, rolet itp. O tak uniwersalnym wykorzystaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są zrobione. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz bez problemu modelować przez wyginanie.

Nasze dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy