Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy 

Wycieraczki do auta marki Bosch

Firma Bosch – producent wycieraczek do aut

Firma Bosch trudni się w produkcji części samochodowych. Duże zainteresowanie produktami firmy Bosch, wiąże się z zastosowaniem przez nią nowoczesnych technologii. Jednym z jej wytworów są wycieraczki do auta. Także przy ich wytwarzaniu wykorzystano innowacje jak np. wycieraczki z napędem elektrycznym, spojlerem, czy zastosowaniem gumy syntetycznej. W asortymencie firmy Bosch jest wiele modeli wycieraczek do auta.

Wycieraczki samochodowe AEROTWIN

Wprowadź nowatorski sposób oczyszczania szyb, za pomocą bezprzegubowych wycieraczek samochodowych Bosch. Sprężysta i płaska szyna wyparła klasyczną konstrukcję przegubową. Do największych walorów nowych wycieraczek zaliczyć można idealne dopasowanie do krzywizny szyby.

Wycieraczki Bosch – seria TWIN

Dzięki zamontowanemu w wycieraczkach Bosch typu TWIN uniwersalnemu adapterowi – Quick Clip, ich wymiana jest zaskakująco prosta i szybka. Metalowe ramię, wzmocnione dodatkowo sztyftami zwiększa ich odporność i trwałość. Zainstalowanie spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch powoduje idealne przyleganie do szyby, nawet podczas bardzo szybkiej jazdy.

Zadbaj o bezpieczeństwo jazdy – zakup dobre wycieraczki

Wszystkie wyżej wymienione cechy wycieraczek do auta firmy Bosch, odpowiadają za bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Bez wahania należy zakupić dobre wycieraczki, ugruntowanego na rynku części samochodowych producenta.

Powiązane wpisy