Kosztowności Zakupy 

Wygodne i piękne kolczyki na biglach

kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale także walory praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie bez wątpienia rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego wybierając biżuterię powinniśmy sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, sztyfty czy bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz doskonale wyglądają.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o lekko kanciastej twarzy – bywają długie, zatem dodają twarzy ostrości. Świetnie będą także wyglądały na owalnej twarzy – szczególnie, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym zaznaczyć, że panie o nieco odmiennej buzi także mogą nosić kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać właściwy model.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie warto wybrać? To rzecz naszych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej zda egzamin kamień sztuczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy