Kosztowności Zakupy 

Wygodne kolczyki na sztyftach

zamów kolczyki ze sztyftami na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa nie tylko użyty do ich produkcji metal, wzór oraz szlachetne kamienie, ale także typ zapięcia. W sklepach znajdziemy różne rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla tych Pań, które lubią minimalizm oraz komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje i te, które śmiało można nosić na spotkania ze znajomymi.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale stylowych kreacjach – ich dopasowanie upraszczają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny wzór.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych kreacji. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną główką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy